Bartin Sohbet Odaları

BartinSohbet.NET

Bartın Sohbet Odaları

Bartın Sohbet Odaları

BatıKaradeniz Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Bartına özel olarak açmış olduğumuz sohbet sitesine hoşgeldiniz. Bartın bölgesinde yaşayan hemşerilerimiz için özel olarak açtığımız chat sitesi Bartın sohbet odaları kullanıcılarını beklemektedir. Boş Vakitlerinizi en güzel şekilde değerlendirmeniz için mükemmel bir fırsatı muhabbet aşığı insanlarına altıntepside sunmaktayız.

Mobil Sohbet Odaları

Bartın sohbet odalarına Türkiyeden ve tabiki batı karadeniz bölgesinden herkes davetlidir. Sitemize kolaca giriş yapabilmeniz için mobil appleti devreye soktuk. Sitemiz dahilinde mobil eklentiler ile artık kolayca cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarınızla sitemize bağlanabilirsiniz.Gerek Evden okuldan, ve gerekse seyahat halinde veya dilediğiniz heryerden rahatca sunucumuza bağlanabilirsiniz.

Böylece mobil muhabbet odalarında mobil aygıtlarınızla sitemize basit biçimde bağlanabilirsiniz.

Tabiki Evlerinizde bilgisayarlarınız aracılığı ile sitemize bağlanıyorsanız eğer, sizler için oldukça kullanışlı ve rahat bir sohbet programı olan Kelebek mIRC Scripti sitemizin ana sayfasıdnan bulabilir ve indirebilirsiniz. Kurulumu oldukça kolay olan mirc scriptimizin sizlere sunduğu avantajlarda oldukça fazladır. Ana Sayfamızda Kelebek mIRC Script indir Butonunu Kullanarak indirebilirsiniz. Mükemmel Görseller Arasında ve Kısa yol Komut Sistemi iLe işinizi oldukça Kolaylaştıracak oLan Mirc Programını Tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Gerek görülmesi durumunda bunun için yöneticilerden yardım alabilirsiniz. Eğer ki kurulumdan sonra script kullanımı ile ilgili bilgi almak istiyorsanız Help kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Böylelikle mükemmel görselleri ile muhabbetinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca kısayol komut sistemide yönetici olmanız durumunda sizlere ayrıcalıklar gösterecektir.

Sizlere sunduğumuz bu hizmetlerin tamamı ücretsiz olup sizlerden hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Bu türden siteler içerisinde kendi güvenliğiniz açısından kişisel bilgilerinizi vermemenizi öneririz. Kullanıcı Güvenliği ve huzuru için chat odalarında admin ekibimiz 24 saat görev başında olacaktır. Her konuda kendilerinden destek alabilirsiniz. Bartın sohbet odaları na 18 yaşından küçüklerin girmeleri sakıncalı ve yasaktır. Sitemiz içerisinde tamamen sizlerin huzur ve güvenliği için /rules komutu ile ulaşabileceğiniz kurallara herkesin uyması mecburidir.

Bartın chat sitesi Bartın yöresine özel açılmış olan IRC tabanlı yazılı chat sitesidir. Tüm Türkiye’den ve Bartın bölgesinden,civar illerden tüm chat sever kullanıcılarımızı sunucumuza bekliyor saygılar sunuyoruz.

2 Responses so far.

  1. Elif dedi ki:

    Bartın Sohbet odalar gerçekten kaliteli insanların olduğu mükemmel bir chat sitesi. Tüm bartınlılara tavsiyemdir bence sizde katılın. Tanışalım arkadaş olalım

  2. Özlem dedi ki:

    Selam Benim Adım Özlem. Bartın Sohbet Odaları ile Kendi Şehrimin insanları ile Bir Araya Gelerek Güzel Vakit Geçiriyoruz. Sohbeti Çekilir insanların ve Seviyeli Muhabbet Eden Arkadaşların Hepsinin Tek Bir Yerde Olduğu Nadide Bir Arkdaşlık Mekanı http://Www.Bartinsohbet.Net
    Herkesi Davet Ediyorum.

Yorumlarınız bizim için çok değerli.. Olumlu veya olumsuz fikir ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: